Za jídlo pro vaše děti odpovídá

Vedoucí školní jídelny: Hana Zbýňová
 tel. 775 599 753 (7:00 - 13:30 hod)

Veoucí kuchařka: Jana Chroustová

Stravování žáků

• Prioritou školní jídelny je zajišťování obědů dle výživových norem pro školní stravování, pro žáky naší mateřské školy a ZŠ Mochov.
  • Děti jsou přihlášeni na základě písemné přihlášky platné po celou docházku v MŠ  a následně v ZŠ.
  • Případné změny údajů či zrušení odběru stravy je zákonný zástupce povinnen písemně doručit vedoucí ŠJ.

Odhlašování a přihlašování stravy

• Obědy se odhlašují i přihlašují prostřednictvím aplikace strava.cz a to nejpozději do 13:00 hod. předchozího dne.
  • V případě náhlého onemocnění, je možno stravu omluvit formou SMS na telefon 775 599 753 nejpozději do 7,30 daného dne.
  • Odpolední svačiny se omlouvají také na portálu strava.cz. V mimořádných případech je možné omlouvat formou SMS do 7:30 hod.
  • V případě nepřítomnosti v den výletu, je třeba odhlásit dítě do 7:30 předešlého dne.
  • V dalších dnech nepřítomnosti nemá dítě nárok na odebrání jídla v rámci školního stravování.

Platba a cena stravného

• Platbu lze hradit POUZE bezhotovostně bankovním převodem na účet MŠ, číslo účtu 181721359 / 0300 s uvedením VS dítěte.
  • Strava se hradí zálohově společně s úplatou za MŠ (předškolní děti úplatu neplatí
    záloha stravné 1 020,- Kč děti od 3 - 6 let, 1 120,-Kč děti 7 let
  • Úplata za předškolní vzdělávání -  620,- Kč
  • Veškeré informace na Portále strava.cz
  • Ceny obědů se řídí ceníkem platným od 1.4. 2023

Portál jídelna

• číslo jídelny: 5402
  • uživatel: příjmení a jméno dítěte, psáno bez háčků a čárek, dohromady
  • heslo: prvotně nastaveno evidenční číslo Vašeho dítěte, pod kterým je vedeno v systému.
  • důležité upozornění: evidenční číslo je současně i VS pro platbu přes účet.
  • lze nastavit automatické zasílání informací o nedostatečné výši konta, měsíční vyúčtování apod. - na strava.cz, pod záložkou "nastavení".
  1.  Cenik stravného

MŠ 3-6 let MŠ 7 let ZŠ 7-10 let ZŠ 11 - 14 let